Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat hizmeti kısaca ev, ofis veya herhangi bir mülkte bulunan eşyaların özenle ve hasar görmeyecek şekilde paketlenip, araca yüklenip, indirilip, başka bir mülke taşınmasıdır.

Evden eve nakliyat ne kadar basit şekilde düşünülse de oldukça kapsamlı ve aşamalarında profesyonellik gerektiren bir süreçtir.

Bu durumda siz müşterilerimiz için bu ciddi süreci başından sonuna yönetmek için İDOL Grup olarak sizlere en kolay ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışıyoruz ve hizmet boyunca sizleri endişeye sokacak tüm ihtimalleri düşünüyoruz.

Örnek olarak, taşıma süreciniz Eşya Sigortası kapsamında gerçekleştiği için, eşyanıza zarar geleceğini düşünüp panik olmanıza gerek kalmamaktadır. Taşıma esnasında bir eşyanıza zarar gelirse bütün sorumluluğu ve maddi hasarı üzerimize alarak, müşterilerimizin her ihtimale karşı istenmeyen bir şekilde girebilecekleri zor durumdan kurtarmaktayız.

Bu ve benzeri tüm evden eve, ofis, kurum, taşıma, taşınma, nakliyat ve lojistik hizmet çözümlerimiz için İdol Grup sadece telefonunuzun ucunda.

Keşif ve Teklif hizmetlerimiz için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir